Jste zde

Checklist serie ''Masked Stories''

Zde naleznete kompletní seznam vydaných karet, včetně vybraných náhledů.

Vážení sběratelé hokejových karet, jak jsme slíbili, přinášíme Vám další náhledy a kompletní checklist karet serie "Masked Stories".
Paralelní karta x/50 je upravena speciálním laminem, které určitě někteří z Vás znají z různých zahraničních serií. To k nám do České republiky již začala dovážet jedna polygrafická firma. Karta je na zadní straně označená nápisem, v tomto případě, 2nd period.

Náhled "Blast From the Past" 2nd Period (1 of 50)
 
 

Paralelní karta x/10 je upravena speciálním laminem, která naopak v konečném výsledku připomíná potah z kůže, a speciální ražbou, má nápis karty zvýrazňovat 2D efektem. Na zadní straně je tato karta označená nápisem 3rd period.

Náhled "Blast From the Past" 3rd Period (1 of 10)
 
 

Jelikož se obě varianty karty špatně fotí, doplnili jsme náhledy o několik krátkých amatérských videonahrávek.

Videonahrávky (ke stažení kliknutím pravým tlačítkem myši)

Děkujeme za pozornost a další informace o připravované serii "Masked Stories" přineseme v průběhu víkendu.

Checklist "Masked Stories" 2014

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Základní set
(1st Period)
# 1-162
Základní set
(1st Period)
# 1-162
2nd Period
(1 of 50)
# 1-162
2nd Period
(1 of 50)
# 1-162
3rd Period
(1 of 10)
# 1-162
3rd Period
(1 of 10)
# 1-162
Printing Plate
(1 of 1)
(Overtime)
# 1-162
Printing Plate
(1 of 1)
(Overtime)
# 1-162
1 Gruss Josef (G) ČECHY 82 Sakáč Marcel (G) ČSR
2 Hamáček Jan (G) SLA 83 Svoboda Oldřich (G) CBU
3 Pondělíček Václav (G) ČSR 84 Čechmánek Roman (G) VSE
4 Wälzer Karel (G) ČSR 85 Čapek Ivo (G) SPA
5 Houba Antonín (G) LTC 86 Novotný Marek (G) JIH
6 Boháč Josef (G) SPA 87 Barta Libor (G) PAR
7 Jirka Josef (G) ČSR 88 Biegl Radovan (G) VSE
8 Červený Zlatomír (G) ČSR 89 Altrichter Martin (G) SLA
9 Richter Jan (G) ČSR 90 Dragan Jaromír (G) KOŠ
10 Modrý Bohumil (G) ČSR 91 Salfický Dušan (G) PAR
11 Jarkovský Zdeněk (G) ČSR 92 Švárný Pavol (G) KOŠ
12 Pšenčík Karel (G) ČSR 93 Vokoun Tomáš (G) CZE
13 Kolouch Jiří (G) BRN 94 Prusek Martin (G) VIT
14 Přecechtěl Jaromír (G) JIH 95 Pinc Marek (G) LIT
15 Jendek Ján (G) SLO 96 Tóth Radek (G) SLA
16 Hanzl Jiří (G) SPA 97 Pejchar Rudolf (G) KVA
17 Straka Karel (G) CHOM 98 Hnilička Milan (G) KLA
18 Kulíček Jiří (G) ČSR 99 Čech Jakub (G) HAV
19 Dvořáček Vladimír (G) ČSR 100 Franěk Petr (G) KVA
20 Záhorský Josef (G) SPS 101 Orct Zdeněk (G) LIT
21 Nachmillner Zdeněk (G) VŽKG 102 Svoboda Adam (G) SPA
22 Baroš Bedřich (G) GTW 103 Hudáček Vladimír (G) CBU
23 Mikoláš Josef (G) VŽKG 104 Salfický Dušan (G) KVA
24 Podhorský Miloš (G) JIH 105 Trvaj Jiří (G) VIT
25 Modrý Bohumil (G) LTC 106 Murín Igor (G) ZLI
26 Bruk Josef (G) LIT 107 Málek Roman (G) SLA
27 Bruk Josef (G) LIT 108 Vojtek Martin (G) TRI
28 Beran Zdeněk (G) SPS 109 Hronek Lukáš (G) SLA
29 Koban Vasil (G) PLZ 110 Kameš Jaroslav (G) VSE
30 Dzurilla Vladimír (G) ČSSR 111 Bříza Petr (G) SPA
31 Dzurilla Vladimír (G) ČSSR 112 Lakosil Vlastimil (G) TRI
32 Dzurilla Vladimír (G) SLO 113 Barek Martin (G) PAR
33 Kapoun Miroslav (G) LIT 114 Turek Roman (G) CBU
34 Termer Miroslav (G) KLA 115 Altrichter Martin (G) ZLI
35 Valášek Horst (G) GTW 116 Hudáček Vladimír (G) ZLI
36 Vojta Zdeněk (G) PLZ 117 Vokoun Tomáš (G) ZNO
37 Nadrchal Vladimír (G) ČSSR 118 Lašák Ján (G) PAR
38 Lacký Miroslav (G) PAR 119 Schwarz Marek (G) SPA
39 Nadrchal Vladimír (G) BRN 120 Duba Tomáš (G) SPA
40 Nadrchal Vladimír (G) BRN 121 Mensator Lukáš (G) KVA
41 Kapoun Miroslav (G) LIT 122 Mrázek Petr (G) CZE
42 Koban Vasil (G) PLZ 123 Přikryl Petr (G) SPA
43 Wohl Pavel (G) SPS 124 Hübl Jaroslav (G) LIT
44 Lacký Miroslav (G) PAR 125 Žigárdy Štefan (G) VIT
45 Jágr Jaroslav (G) SPA 126 Kovář Jakub (G) CBU
46 Hovora Josef (G) JIH 127 Pöpperle Tomáš (G) SPA
47 Holeček Jiří (G) KOŠ 128 Štěpánek Jakub (G) VIT
48 Holeček Jiří (G) ČSSR 129 Kopřiva Miroslav (G) KLA
49 Králík Jiří (G) GTW 130 Jarina Kamil (G) LIT
50 Krása Miroslav (G) KLA 131 Hnilička Milan (G) LIB
51 Krása Miroslav (G) JIH 132 Chábera Jan (G) KLA
52 Holeček Jiří (G) SPA 133 Schwarz Marek (G) LIB
53 Svitana Pavol (G) JIH 134 Machovský Matěj (G) PLZ
54 Šott Karel (G) PLZ 135 Hanuljak Miroslav (G) CHOM
55 Crha Jiří (G) ČSSR 136 Francouz Pavel (G) LIT
56 Sakáč Marcel (G) SLO 137 Kantor Pavel (G) CBU
57 Melíško Jozef (G) DUB 138 Závorka Tomáš (G) KVA
58 Radvanovský Jaroslav (G) SPA 139 Salfický Dušan (G) PAR
59 Šindel Jaromír (G) ČSR 140 Stejskal Jiří (G) LIB
60 Kočí Antonín (G) LIT 141 Cikánek Lukáš (G) KLA
61 Brož Luděk (G) PAR 142 Horák Lukáš (G) LIT
62 Sakáč Marcel (G) ČSSR 143 Mensator Lukáš (G) PLZ
63 Vodička Jan (G) CBU 144 Čiliak Marek (G) BRN
64 Trup Jiří (G) LIT 145 Habal Vladislav (G) KVA
65 Ševčík Karel (G) BRN 146 Horčička Luboš (G) ZLI
66 Procházka Josef (G) KOŠ 147 Falter Martin (G) BRN
67 Křepelka Bohuslav (G) LIT 148 Růžička Martin (G) PAR
68 Hronek Josef (G) SLA 149 Kacetl Ondřej (G) MHK
69 Hrabák Jan (G) TRE 150 Šindelář Filip (G) VIT
70 Bříza Petr (G) SPA 151 Hrubec Šimon (G) TRI
71 Termer Miroslav (G) KLA 152 Štůrala Tomáš (G) ZLI
72 Sakáč Marcel (G) SLO 153 Kašík Libor (G) ZLI
73 Turek Roman (G) CBU 154 Svoboda Adam (G) SLA
74 Hašek Dominik (G) PAR 155 Melicherčik Marcel (G) LIB
75 Jurka Jan (G) BRN 156 Pöpperle Tomáš (G) SPA
76 Sáblík Lukáš (G) JIH 157 Furch Dominik (G) SLA
77 Cagaš Pavel (G) OLO 158 Trvaj Jiří (G) BRN
78 Gula Ladislav (G) CBU 159 Franěk Petr (G) LIT
79 Králík Jiří (G) GTW 160 Hudáček Július (G) PAR
80 Lang Karel (G) BRN 161 Dolejš Daniel (G) VIT
81 Blažek Ladislav (G) OLO 162 Novotný Filip (G) SPA

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Autograph
# 1-52
Autograph
# 1-52
Rainbow
(1 of 9)
# 1-52
Rainbow
(1 of 9)
# 1-52
1 Holeček Jiří (G) ČSSR 27 Schwarz Marek (G) LIB
2 Mikoláš Josef (G) BRN 28 Machovský Matěj (G) PLZ
3 Kolouch Jiří (G) BRN 29 Kantor Pavel (G) MHK
4 Bruk Josef (G) LIT 30 Francouz Pavel (G) LIT
5 Kulíček Jiří (G) ČSR 31 Závorka Tomáš (G) KVA
6 Termer Miroslav (G) KLA 32 Cikánek Lukáš (G) KLA
7 Kapoun Miroslav (G) LIT 33 Mensator Lukáš (G) PLZ
8 Nadrchal Vladimír (G) ČSSR 34 Čiliak Marek (G) BRN
9 Hašek Dominik (G) PAR 35 Habal Vladislav (G) KVA
10 Lacký Miroslav (G) PAR 36 Horčička Luboš (G) ZLI
11 Králík Jiří (G) GTW 37 Falter Martin (G) BRN
12 Šindel Jaromír (G) VIT 38 Trvaj Jiří (G) BRN
13 Bříza Petr (G) SPA 39 Růžička Martin (G) PAR
14 Krása Miroslav (G) JIH 40 Kacetl Ondřej (G) MHK
15 Salfický Dušan (G) PAR 41 Šindelář Filip (G) VIT
16 Altrichter Martin (G) SLA 42 Hrubec Šimon (G) TRI
17 Pejchar Rudolf (G) SLA 43 Kašík Libor (G) ZLI
18 Prusek Martin (G) VIT 44 Melicherčik Marcel (G) LIB
19 Blažek Ladislav (G) OLO 45 Nechvátal Patrik (G) LIT
20 Kameš Jaroslav (G) ZNO 46 Franěk Petr (G) LIT
21 Kolísek Milan (G) KLA 47 Král Tomáš (G) SPA
22 Turek Roman (G) CBU 48 Furch Dominik (G) SLA
23 Málek Roman (G) VIT 49 Hanuljak Miroslav (G) CHOM
24 Hronek Lukáš (G) SLA 50 Crha Jiří (G) PAR
25 Pöpperle Tomáš (G) SPA 51 Čechmánek Roman (G) VSE
26 Chábera Jan (G) KLA 52 Svoboda Adam (G) SLA

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Road to the Cup
(1 of 80)
# 1-25
Road to the Cup
(1 of 80)
# 1-25
Rainbow
(1 of 12)
# 1-25
Rainbow
(1 of 12)
# 1-25
1 Hrubec Šimon (G) TRI 14 Pöpperle Tomáš (G) SPA
2 Francouz Pavel (G) LIT 15 Schwarz Marek (G) LIB
3 Kantor Pavel (G) MHK 16 Hanuljak Miroslav (G) CHOM
4 Málek Roman (G) VIT 17 Kacetl Ondřej (G) MHK
5 Salfický Dušan (G) PAR 18 Čiliak Marek (G) BRN
6 Horčička Luboš (G) ZLI 19 Habal Vladislav (G) KVA
7 Mensator Lukáš (G) PLZ 20 Franěk Petr (G) LIT
8 Melicherčik Marcel (G) LIB 21 Machovský Matěj (G) PLZ
9 Chábera Jan (G) KLA 22 Cikánek Lukáš (G) KLA
10 Furch Dominik (G) SLA 23 Šindelář Filip (G) VIT
11 Závorka Tomáš (G) KVA 24 Svoboda Adam (G) SLA
12 Růžička Martin (G) PAR 25 Král Tomáš (G) SPA
13 Trvaj Jiří (G) BRN

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Second Face
# 1-32
Second Face
# 1-32
1 Konrád Branislav (G) TRI 17 Hrubec Šimon (G) TRI
2 Salfický Dušan (G) PAR 18 Král Tomáš (G) SPA
3 Šindelář Filip (G) VIT 19 Pöpperle Tomáš (G) SPA
4 Chábera Jan (G) KLA 20 Závorka Tomáš (G) KVA
5 Horčička Luboš (G) ZLI 21 Kacetl Ondřej (G) MHK
6 Cikánek Lukáš (G) KLA 22 Habal Vladislav (G) KVA
7 Mensator Lukáš (G) PLZ 23 Furch Dominik (G) SLA
8 Melicherčik Marcel (G) LIB 24 Svoboda Adam (G) SLA
9 Růžička Martin (G) PAR 25 Trvaj Jiří (G) BRN
10 Machovský Matěj (G) PLZ 26 Prusek Martin (G) VIT
11 Řehoř Milan (G) CHOM 27 Franěk Petr (G) KVA
12 Hanuljak Miroslav (G) CHOM 28 Salfický Dušan (G) PAR
13 Nechvátal Patrik (G) LIT 29 Kameš Jaroslav (G) VSE
14 Kantor Pavel (G) MHK 30 Hnilička Milan (G) LIB
15 Franěk Petr (G) LIT 31 Hašek Dominik (G) PAR
16 Málek Roman (G) VIT

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Flashback
# 1-27
Flashback
# 1-27
1 Beran Zdeněk (G)
- 1966
SPA 15 Kapoun Miroslav (G)
- 1969
LIT
2 Brož Luděk (G)
- 1967
PAR 16 Kulíček Jiří (G)
- 1964
PLZ
3 Bruk Josef (G)
- 1961
LIT 17 Lacký Miroslav (G)
- 1963
LTM
4 Bruk Josef (G)
- 1963
LIT 18 Termer Miroslav (G)
- 1969
KLA
5 Crha Jiří (G)
- 1969
JIH 19 Nadrchal Vladimír (G)
- 1961
BRN
6 Crha Jiří (G)
- 1973
PAR 20 Nadrchal Vladimír (G)
- 1963
BRN
7 Dzurilla Vladimír (G)
- 1961
SLO 21 Nadrchal Vladimír (G)
- 1968
BRN
8 Dzurilla Vladimír (G)
- 1963
SLO 22 Nadrchal Vladimír (G)
- 1969
BRN
9 Dzurilla Vladimír (G)
- 1968
SLO 23 Vyoral František (G)
- 1966
GTW
10 Králík Jiří (G)
- 1970
GTW 24 Wohl Pavel (G)
- 1970
SPA
11 Holeček Jiří (G)
- 1970
KOŠ 25 Kočí Antonín (G)
- 1964
LIT
12 Hovora Josef (G)
- 1965
PLZ 26 Holeček Jiří (G)
- 1974
SPA
13 Jurka Jan (G)
- 1969
GTW 27 Crha Jiří (G)
- 1975
PAR
14 Kapoun Miroslav (G)
- 1966
LIT

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Backview
# 1-23
Backview
# 1-23
1 Salfický Dušan (G) PAR 13 Nechvátal Patrik (G) LIT
2 Novotný Filip (G) SPA 14 Kantor Pavel (G) MHK
3 Šindelář Filip (G) VIT 15 Franěk Petr (G) LIT
4 Chábera Jan (G) KLA 16 Málek Roman (G) VIT
5 Horčička Luboš (G) ZLI 17 Král Tomáš (G) SPA
6 Cikánek Lukáš (G) KLA 18 Závorka Tomáš (G) KVA
7 Melicherčik Marcel (G) LIB 19 Habal Vladislav (G) KVA
8 Schwarz Marek (G) LIB 20 Svoboda Adam (G) SLA
9 Růžička Martin (G) PAR 21 Trvaj Jiří (G) BRN
10 Pöpperle Tomáš (G) SPA 22 Furch Dominik (G) SLA
11 Řehoř Milan (G) CHOM 23 Kovář Jakub (G) CBU
12 Kacetl Ondřej (G) MHK

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Magic Moments
# 1-16
Magic Moments
# 1-16
1 Záhorský Jozef (G) SPA 9 Holeček Jiří (G) ČSSR
2 Kulíček Jiří (G) KLA/ČSR 10 Mikoláš Josef (G) VIT
3 Dzurilla Vlado (G) ČSSR 11 Nadrchal Vladimír (G) BRN
4 Hašek Dominik (G) CZE 12 Modrý Bohumil (G) ČSR
5 Kapoun Miroslav (G) LIT 13 Bříza Petr (G) SPA
6 Králík Jiří (G) JIH/GTW 14 Šindel Jaromír (G) ČSR/VIT
7 Crha Jiří (G) ČSSR 15 Turek Roman (G) CBU
8 Hnilička Milan (G) LIB 16 Čechmánek Roman (G) CZE/VSE

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Authentic Moments
# 1-23
Authentic Moments
# 1-23
1 Bruk Josef (G)
- 1965
LIT 13 Šindel Jaromír (G)
- 1985
SPA
2 Crha Jiří (G)
- 1975
ČSSR 14 Valášek Horst (G)
- 1968
GTW
3 Dzurilla Vlado (G)
- 1961
SLO 15 Vojta Zdeněk (G)
- 1960
PLZ
4 Dzurilla Vladimír (G)
- 1975
BRN 16 Záhorský Jozef (G)
- 1960
SPA
5 Hašek Dominik (G)
- 1989
PAR 17 Holeček Jiří (G)
- 1972
KOŠ
6 Holeček Jiří (G)
- 1974
SPA 18 Hovora Josef (G)
- 1968
JIH
7 Kapoun Miroslav (G)
- 1975
LIT 19 Nadrchal Vladimír (G)
- 1968
BRN
8 Koban Vasil (G)
- 1961
PLZ 20 Nadrchal Vladimír (G)
- 1971
BRN
9 Kolouch Jiří (G)
- 1958
BRN 21 Wohl Pavel (G)
- 1966
SPA
10 Králík Jiří (G)
- 1981
JIH 22 Termer Miroslav (G)
- 1969
KLA
11 Krása Miroslav (G)
- 1972
JIH 23 Vyoral František (G)
- 1967
GWT
12 Nadrchal Vladimír (G)
- 1959
BRN

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Double Security
# 1-14
Double Security
# 1-14
1 Francouz Pavel (G) /
Franěk Petr (G)
LIT 8 Hamerlík Peter (G) /
Hrubec Šimon (G)
TRI
2 Schwarz Marek (G) /
Melicherčik Marcel (G)
LIB 9 Kašík Libor (G) /
Horčička Luboš (G)
ZLI
3 Svoboda Adam (G) /
Furch Dominik (G)
SLA 10 Růžička Martin (G) /
Kostúr Matúš (G)
CHOM
4 Machovský Matěj (G) /
Mensator Lukáš (G)
PLZ 11 Chábera Jan (G) /
Cikánek Lukáš (G)
KLA
5 Trvaj Jiří (G) /
Čiliak Marek (G)
BRN 12 Závorka Tomáš (G) /
Habal Vladislav (G)
KVA
6 Pöpperle Tomáš (G) /
Málek Roman (G)
SPA 13 Dolejš Daniel (G) /
Šindelář Filip (G)
VIT
7 Kacetl Ondřej (G) /
Kantor Pavel (G)
MHK 14 Hudáček Július (G) /
Salfický Dušan (G)
PAR

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Unforgiven
# 1-9
Unforgiven
# 1-9
1 Kolouch Jiří (G) /
Hanzl Jiří (G)
[1956/57]
BRN/
SPA
6 Čechmánek Roman (G) /
Kameš Jaroslav (G)
[1994/95]
VSE/
ZLI
2 Dzurilla Vladimír (G) /
Nadrchal Vladimír (G)
[1964/65]
SLO/
BRN
7 Prusek Martin (G) /
Čechmánek Roman (G)
[1996/97]
VIT/
VSE
3 Crha Jiří (G) /
Krása Miroslav (G)
[1972/73]
PAR/
JIH
8 Bříza Petr (G) /
Čechmánek Roman (G)
[1999/00]
SPA/
VSE
4 Kolísek Milan (G) /
Králík Jiří (G)
[1979/80]
KLA/
JIH
9 Kameš Jaroslav (G) /
Bříza Petr (G)
[2000/01]
VSE/
SPA
5 Hašek Dominik (G) /
Bříza Petr (G)
[1986/87]
PAR/
JIH

Masked Stories 2014
Masked Stories 2014
Game Used Memorabilia
# 1-25
Game Used Memorabilia
# 1-25
MI-1 Bříza Petr (G)
- Pad Save
SPA MI-14 Trvaj Jiří (G)
- Blocker Save
BRN
MI-2 Vokoun Tomáš (G)
- Stick Fragment
ZNO MI-15 Přikryl Petr (G)
- Piece of Masks
SPA
MI-3 Duba Tomáš (G)
- Piece of Masks
SPA MI-16 Pöpperle Tomáš (G)
- Glove Save
SPA
MI-4 Tuček Petr (G)
- Stick Fragment
ZLI MI-17 Čechmánek Roman (G)
- Glove Save
TRI
MI-5 Bříza Petr (G)
- Stick Fragment
SPA MI-18 Horčička Luboš (G)
- Goalie Material
ZLI
MI-6 Čechmánek Roman (G)
- Goalie Material
CZE MI-19 Hašek Dominik (G)
- Glove Save
PAR
MI-7 Přikryl Petr (G)
- Glove Save
SPA MI-20 Duba Tomáš (G)
- Stick Fragment
SPA
MI-8 Schwarz Marek (G)
- Glove Save
SPA MI-21 Svoboda Adam (G)
- Stick Fragment
SLA
MI-9 Pöpperle Tomáš (G)
- Piece of Masks
SPA MI-22 Salfický Dušan (G)
- Glove Save
PAR
MI-10 Svoboda Adam (G)
- Glove Save
SLA MI-23 Salfický Dušan (G)
- Blocker Save
PAR
MI-11 Hnilička Milan (G)
- Glove Save
LIB MI-24 Altrichter Martin (G)
- Glove Save
CBU
MI-12 Holeček Jiří (G)
- Glove Save
ČSSR MI-25 Hronek Lukáš (G)
- Piece of Masks
SLA
MI-13 Lašák Ján (G)
- Blocker Save
PAR

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer