Jste zde

Checklist OFS Classic Chance liga 2019 - 2020

OFS Classic Chance liga 19-20
OFS Classic Chance liga 19-20
Základní set
# 1-324
Základní set
# 1-324
Základní set Sand
(x/29)
# 1-324
Základní set Sand
(x/29)
# 1-324
Základní set Leather
(x/9)
# 1-324
Základní set Leather
(x/9)
# 1-324
Základní set Magma
(1/1)
# 1-324
Základní set Magma
(1/1)
# 1-324
1 Tomáš Pitule CHOM 163 Daniel Voženílek LTM
2 Martin Rýgl CHOM 164 Lukáš Kovář FRM
3 Marek Tomica CHOM 165 Kryštof Stuchlík FRM
4 Dušan Žovinec CHOM 166 Lukáš Kaukič FRM
5 Filip Suchý CHOM 167 David Květoň FRM
6 Dominik Tejnor CHOM 168 Adam Flok FRM
7 Viktor Lang CHOM 169 Jan Zahradníček FRM
8 Lukáš Blaha CHOM 170 Jan Kalus FRM
9 Tomáš Pařízek CHOM 171 Milan Mikulík FRM
10 Darby Llewellyn CHOM 172 Jakub Michálek FRM
11 Stanislav Vrhel CHOM 173 Lukáš Motloch FRM
12 Jakub Štochl CHOM 174 David Klimša FRM
13 Dominik Pavlát (G) CHOM 175 Michal Kvasnica FRM
14 Kryštof Hrala CHOM 176 Lukáš Daneček (G) FRM
15 Petr Stloukal CHOM 177 Nick Malík (G) FRM
16 Jan Rudovský CHOM 178 David Stránský FRM
17 Jakub Sklenář CHOM 179 Filip Rufer FRM
18 Tayler Thompson CHOM 180 Štěpán Novotný FRM
19 Jakub Chrpa CHOM 181 Patrick Kudla FRM
20 Jiří Tupý CHOM 182 Jakub Adámek FRM
21 Jan Brož (G) JIH 183 Dan Przybyla FRM
22 Daniel Kolář JIH 184 Ondřej Malec TRE
23 Václav Půža JIH 185 Karel Nedbal TRE
24 Jiří Fronk JIH 186 Lukáš Paták TRE
25 Tomáš Chlubna JIH 187 Lukáš Nedvídek TRE
26 René Piegl JIH 188 David Michálek TRE
27 Adam Zeman JIH 189 Václav Čejka TRE
28 Lukáš Anděl JIH 190 Dominik Svoboda (G) TRE
29 Jan Pohl JIH 191 Michal Furch TRE
30 David Čermák JIH 192 Petr Kratochvíl TRE
31 Michal Poletín JIH 193 Tadeáš Král TRE
32 Niklas Lundström (G) JIH 194 Tomáš Havránek TRE
33 Jan Holý JIH 195 Pavel Jekel (G) TRE
34 Lukáš Mareš JIH 196 Dalimil Mikyska TRE
35 Robin Staněk JIH 197 Michal Vodný TRE
36 Matěj Pekr JIH 198 Jakub Jenáček TRE
37 Peter Lichanec JIH 199 Radim Ferda TRE
38 Tomáš Harkabus JIH 200 Lukáš Forman TRE
39 Milan Davídek JIH 201 Josef Podlaha TRE
40 Tomáš Čachotský JIH 202 Matěj Psota TRE
41 Tomáš Jiránek JIH 203 Robert Havlát TRE
42 Martin Dudáš VSE 204 Denis Kusý TRE
43 Jakub Teper VSE 205 Martin Šťovíček TRE
44 Jakub Doktor VSE 206 Jaroslav Brož SLA
45 Antonín Pechanec VSE 207 Daniel Vrdlovec SLA
46 Vojtěch Šilhavý VSE 208 Petr Hořava SLA
47 Vlastimil Dostálek VSE 209 David Šteiner SLA
48 Lukáš Volf VSE 210 Petr Vampola SLA
49 Jiří Drtina VSE 211 Jan Novák SLA
50 David Tůma VSE 212 Milan Antoš SLA
51 David Březina VSE 213 Tomáš Duda SLA
52 Martin Procházka VSE 214 Martin Šagát SLA
53 Ondřej Slováček VSE 215 Tadeáš Hejda SLA
54 Ondřej Holomek VSE 216 Martin Ondráček SLA
55 David Gába (G) VSE 217 Martin Michajlov (G) SLA
56 Michal Hryciow VSE 218 Aleš Furch SLA
57 Ondřej Bláha (G) VSE 219 Tomáš Šmerha SLA
58 Radek Jeřábek VSE 220 Roman Málek (G) SLA
59 Adam Hořanský VSE 221 Jindřich Barák SLA
60 Branislav Rehuš VSE 222 Jiří Doležal SLA
61 David Vítek VSE 223 Robin Všetečka SLA
62 Radim Kucharczyk VSE 224 Filip Kuťák SLA
63 Jan Strmeň (G) CBU 225 Marek Ryzák SLA
64 Jakub Suchánek CBU 226 Dávid Kohút SLA
65 Karel Plášil CBU 227 Richard Nejezchleb POR
66 Václav Karabáček CBU 228 Vladimír Svačina POR
67 Roman Přikryl CBU 229 Jan Hudeček POR
68 Miroslav Holec CBU 230 Filip Dundáček POR
69 Pavel Pýcha CBU 231 Marek Sikora POR
70 Jakub Babka CBU 232 Dominik Rudl POR
71 Matouš Venkrbec CBU 233 Jiří Zdeněk POR
72 Pavel Niklas CBU 234 Jan Dluhoš POR
73 Jiří Šimánek CBU 235 Hynek Kůdela (G) POR
74 Ivan Lytvynov CBU 236 Frederik Foltán (G) POR
75 Jan Kloz CBU 237 Patrik Urbanec POR
76 Jan Veselý CBU 238 Tomáš Gřeš POR
77 David Gilbert CBU 239 Patrik Husák POR
78 René Vydarený CBU 240 Petr Obdržálek POR
79 Martin Novák CBU 241 Tomáš Jáchym POR
80 Vít Christov CBU 242 Radim Toman POR
81 Milan Klouček (G) CBU 243 Jan Káňa POR
82 Zdeněk Doležal CBU 244 Ivan Ďurač POR
83 Jakub Kubeš PRE 245 Jakub Hrstka (G) BEN
84 Jan Süss PRE 246 Ondřej Buchtela BEN
85 Jan Dufek PRE 247 Vratislav Kunst BEN
86 Mikuláš Zbořil PRE 248 David Aubrecht BEN
87 Radek Číp PRE 249 Adam Dlouhý BEN
88 Tomáš Sýkora PRE 250 Jan Hampl BEN
89 Robert Černý PRE 251 Adam Najman BEN
90 Tomáš Doležal PRE 252 Jakub Rychlovský BEN
91 Matouš Kratochvil PRE 253 Filip Kovář BEN
92 Darek Hejcman PRE 254 Petr Wiencek BEN
93 Zdeněk Čáp PRE 255 Daniel Špaček BEN
94 Lukáš Klimeš PRE 256 Adam Klapka BEN
95 Jiří Goiš PRE 257 Dominik Šeliga BEN
96 Michael Petrásek (G) PRE 258 Ján Niko BEN
97 Martin Weinhold PRE 259 Pavel Čajan (G) BEN
98 Jiří Krisl PRE 260 Vojtěch Jiruš BEN
99 Daniel Indrák PRE 261 Jakub Žůrek BEN
100 Jaroslav Moučka PRE 262 Petr Šafařovský BEN
101 Jakub Navrátil PRE 263 Roman Půček BEN
102 Roman Pšurný PRE 264 Ondřej Chrtek BEN
103 Filip Dvořák PRE 265 Radek Duda BEN
104 Aleš Stezka (G) HAV 266 Adam Brízgala (G) UNL
105 Alex Rašner HAV 267 Martin Zdvořáček UNL
106 David Chroboček HAV 268 Petr Maršoun UNL
107 Jakub Matai HAV 269 Matěj Hes UNL
108 Jan Maruna HAV 270 Tomáš Vildumetz UNL
109 Ľubomír Malina HAV 271 Martin Tůma UNL
110 Petr Fridrich HAV 272 Karel Klikorka UNL
111 Lukáš Žiak HAV 273 Vladimír Brož UNL
112 Marek Štipčák (G) HAV 274 Dominik Málek UNL
113 Filip Seman HAV 275 Ondřej Bláha UNL
114 Radek Veselý HAV 276 Pavel Kordule UNL
115 Jakub Kotala HAV 277 Daniel Krejčí UNL
116 Radek Pořízek HAV 278 David Stahl (G) UNL
117 Lukáš Bednář HAV 279 Jaroslav Roubík UNL
118 Dominik Cihlář HAV 280 Matyáš Zelingr UNL
119 Ondřej Kachyňa HAV 281 Matyáš Filip UNL
120 Ludvík Rutar HAV 282 Jiří Severa UNL
121 Jan Dvořák HAV 283 Šimon Jelínek UNL
122 Jan Bambula HAV 284 Jan Havel UNL
123 Jakub Neužil (G) PRO 285 David Merta UNL
124 Jakub Muška PRO 286 Daniel Kružík UNL
125 Lukáš Krejčík PRO 287 Oliver Štěpánek (G) KAD
126 Martin Novotný PRO 288 Jakub Mert KAD
127 David Brančík PRO 289 Daniel Poizl KAD
128 Václav Meidl PRO 290 Filip Eliáš KAD
129 Lukáš Luňák PRO 291 Adam Šilhán KAD
130 Jan Berger PRO 292 Jakub Trefný KAD
131 Petr Chlán PRO 293 Michal Hotěk KAD
132 Petr Krejčí PRO 294 Dominik Řepík KAD
133 Tomáš Jandus PRO 295 Ondřej Matýs KAD
134 Jakub Husa PRO 296 Lukáš Chalupa KAD
135 Tomáš Nouza PRO 297 Josef Rindoš KAD
136 Dominik Hrníčko PRO 298 Martin Dubský KAD
137 Marek Račuk PRO 299 Tomáš Koblížek KAD
138 Jakub Březák PRO 300 Jan Klodner KAD
139 Kryštof Ouřada PRO 301 Zdeněk Zabloudil KAD
140 Lukáš Žálčík PRO 302 Roman Chlouba KAD
141 Daniel Dvořák (G) PRO 303 Matěj Zabloudil KAD
142 Jaroslav Mrázek PRO 304 Štěpán Čech KAD
143 Štěpán Lukeš (G) LTM 305 František Wágner KAD
144 Miroslav Kukla LTM 306 Ondřej Kuchař (G) SOK
145 Dominik Sklenář LTM 307 Martin Osmík SOK
146 Matěj Beran LTM 308 Patrik Kadeřávek SOK
147 Otakar Šik LTM 309 Lubomír Kovařík SOK
148 Martin Kadlec LTM 310 Pavel Kuběna SOK
149 Aleš Pavlas LTM 311 Tomáš Vracovský SOK
150 Jan Mlčák LTM 312 Marek Švec SOK
151 Kristian Kangas LTM 313 Martin Čurda SOK
152 Tomáš Dajčar LTM 314 Josef Stříbrný SOK
153 Přemysl Svoboda LTM 315 Adam Rulík SOK
154 Jan Škorpík (G) LTM 316 David Fečo (G) SOK
155 David Vitouch LTM 317 Petr Vodička SOK
156 Patrik Marcel LTM 318 Patrik Michálek SOK
157 Vojtěch Střondala LTM 319 Jan Bečvář SOK
158 Radim Šalda LTM 320 Jan Tomeček SOK
159 Martin Štohanzl LTM 321 Petr Přindiš SOK
160 Markus Korkiakoski LTM 322 Jakub Vrána SOK
161 Peter Jánský LTM 323 Jaromír Kverka SOK
162 Jan Strejček LTM 324 Matěj Zadražil SOK

OFS Classic Chance liga 19-20
Masked Men
(1 of 99)
# 1-30
Masked Men Aqua Drop
(x/10)
# 1-30
Masked Men Magma
(1/1)
# 1-30
MM-DPA Dominik Pavlát (G) CHOM
MM-JBR Jan Brož (G) JIH
MM-NLU Niklas Lundström (G) JIH
MM-DGÁ David Gába (G) VSE
MM-OBL Ondřej Bláha (G) VSE
MM-JST Jan Strmeň (G) CBU
MM-MKL Milan Klouček (G) CBU
MM-LKL Lukáš Klimeš (G) PRE
MM-MPE Michael Petrásek (G) PRE
MM-AST Aleš Stezka (G) HAV
MM-MŠT Marek Štipčák (G) HAV
MM-JNE Jakub Neužil (G) PRO
MM-DDV Daniel Dvořák (G) PRO
MM-ŠLU Štěpán Lukeš (G) LTM
MM-JŠK Jan Škorpík (G) LTM
MM-LDA Lukáš Daneček (G) FRM
MM-NMA Nick Malík (G) FRM
MM-DSV Dominik Svoboda (G) TRE
MM-PJE Pavel Jekel (G) TRE
MM-MMI Martin Michajlov (G) SLA
MM-RMÁ Roman Málek (G) SLA
MM-HKŮ Hynek Kůdela (G) POR
MM-FFO Frederik Foltán (G) POR
MM-JHR Jakub Hrstka (G) BEN
MM-JČA Pavel Čajan (G) BEN
MM-ABR Adam Brízgala (G) UNL
MM-DST David Stahl (G) UNL
MM-OŠT Oliver Štěpánek (G) KAD
MM-OKU Ondřej Kuchař (G) KAD
MM-DFE David Fečo (G) SOK

OFS Classic Chance liga 19-20
Authentic Signature
(x/33)
# 1-70
Authentic Signature
First Day Issue
(1/1)
# 1-70
AS-MPO Michal Poletín JIH
AS-MPE Matěj Pekr JIH
AS-RST Robin Staněk JIH
AS-JBR Jan Brož (G) JIH
AS-NLU Niklas Lundström (G) JIH
AS-JHO Jan Holý JIH
AS-DKO Daniel Kolář JIH
AS-LMA Lukáš Mareš JIH
AS-RPI René Piegl JIH
AS-JPO Jan Pohl JIH
AS-VPŮ Václav Půža JIH
AS-LAN Lukáš Anděl JIH
AS-MDA Milan Davídek JIH
AS-JFR Jiří Fronk JIH
AS-THA Tomáš Harkabus JIH
AS-TJI Tomáš Jiránek JIH
AS-PLI Peter Lichanec JIH
AS-DČE David Čermák JIH
AS-TČA Tomáš Čachotský JIH
AS-MNO Martin Novák CBU
AS-RVY René Vydarený CBU
AS-VKA Václav Karabáček CBU
AS-MHO Miroslav Holec CBU
AS-MVE Matouš Venkrbec CBU
AS-JBA Jakub Babka CBU
AS-JVE Jan Veselý CBU
AS-RPŘ Roman Přikryl CBU
AS-DGI David Gilbert CBU
AS-JSU Jakub Suchánek CBU
AS-JST Jan Strmeň (G) CBU
AS-MKL Milan Klouček (G) CBU
AS-JŠI Jiří Šimánek CBU
AS-MŠA Martin Šagát SLA
AS-PVA Petr Vampola SLA
AS-DVR Daniel Vrdlovec SLA
AS-JBA Jindřich Barák SLA
AS-AFU Aleš Furch SLA
AS-MAN Milan Antoš SLA
AS-JNO Jan Novák SLA
AS-MON Martin Ondráček SLA
AS-THE Tadeáš Hejda SLA
AS-FKU Filip Kuťák SLA
AS-DKO Dávid Kohút SLA
AS-RMÁ Roman Málek (G) SLA
AS-DŠT David Šteiner SLA
AS-JDO Jiří Doležal SLA
AS-DBŘ David Březina VSE
AS-DVÍ David Vítek VSE
AS-DGÁ David Gába (G) VSE
AS-VDO Vlastimil Dostálek VSE
AS-BRE Branislav Rehuš VSE
AS-MDU Martin Dudáš VSE
AS-APE Antonín Pechanec VSE
AS-DTŮ David Tůma VSE
AS-MHR Michal Hryciow VSE
AS-JDR Jiří Drtina VSE
AS-OBL Ondřej Bláha (G) VSE
AS-MPR Martin Procházka VSE
AS-RKU Radim Kucharczyk VSE
AS-JTE Jakub Teper VSE
AS-PST Petr Stloukal CHOM
AS-DTE Dominik Tejnor CHOM
AS-JCH Jakub Chrpa CHOM
AS-ABR Adam Brízgala (G) UNL
AS-ŠJE Šimon Jelínek UNL
AS-RNE Richard Nejezchleb POR
AS-PUR Patrik Urbanec POR
AS-MPE Michael Petrásek (G) PRE
AS-ZČÁ Zdeněk Čáp PRE
AS-RVE Radek Veselý HAV

OFS Classic Chance liga 18-19
Authentic Signature (Redemption Program)
(x/33)
# 1-4
AS36 Alex Rašner PRO
AS63 Martin Havelka LTM
AS70 Peter Jánský UNL
AS76 Jan Jeník BEN

OFS Classic Chance liga 18-19
Masked Men Signature
(x/10)
# 1-103
MM01 Jan Brož (G) JIH
MM02 Ondřej Chaloupek (G) JIH
MM03 Niklas Lundström (G) JIH
MM04 Adam Brízgala (G) KLA
MM05 Lukáš Cikánek (G) KLA
MM08 Lukáš Sochůrek (G) SLA
MM09 Dominik Šorf (G) SLA
MM10 Milan Klouček (G) PRE
MM18 Lukáš Dostál (G) TRE
MM19 Dominik Svoboda (G) TRE
MM23 Martin Michajlov (G) LTM
MM28 Pavel Kantor (G) KAD
MM30 Daniel Dolejš (G) POR

Den válečných veteránů (HC Dukla Jihlava)
Signature
(x/15)
# 1-15
VD-1 Lukáš Anděl JIH
VD-2 Jan Brož (G) JIH
VD-3 Vlastimil Dostálek JIH
VD-5 Tomáš Harkabus JIH
VD-7 Michal Hlinka JIH
VD-8 Ondřej Chaloupek (G) JIH
VD-9 Tomáš Jiránek JIH
VD-11 Lukáš Mareš JIH
VD-12 Martin Osmík JIH
VD-13 Matěj Pekr JIH
VD-14 Jan Pohl JIH
VD-15 Josef Skořepa JIH
VD-18 Matěj Vála JIH
VD-19 David Váňa JIH
VD-21 Adam Zeman JIH

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer